0
0| z prawej | |
| Kod towaru | DAC 452372R |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Parametr | SFE32/22X177A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DEC DSB110G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FAS FT11073 |
| Producent | FAST |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Długość [mm] | 525 |
| sparowany numer artykułu | FT11072 |
0
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KAM 2000373 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | MTG 2340450 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| sparowany numer artykułu | 2340449 |
000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | NTY A-FT-019 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Zamiana tylko w parach | |
| sparowany numer artykułu | A-FT-020 |
0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 315 364 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X176A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 315 363 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 315 873 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X177A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 313 552 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM6456T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 50 |
| Długość 1 [mm] | 529 |
| Długość 2 [mm] | 351 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM6878T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 50 |
| Długość 1 [mm] | 526 |
| Długość 2 [mm] | 358 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
