0
000
000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 334628 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 22-136572 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 22-136589 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | BIL 22-136589 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 22-136572 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | BIL 22-144263 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 22-144249 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KYB 334627 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | PRF PX5-FC815 |
| Producent | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | PX5-FC810 |
0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 310 986 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE32/22X107A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 310 985 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 311 405 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE32/22X103A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 311 406 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 311 406 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE32/22X103A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 311 405 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 313 254 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X90A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 313 255 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 313 255 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X90A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 313 254 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 317 566 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X107A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 317 567 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 317 567 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X107A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 317 566 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 560 603 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X107A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM1123T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 52 |
| Długość 1 [mm] | 451 |
| Długość 2 [mm] | 357 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM1127T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 52 |
| Długość 1 [mm] | 463 |
| Długość 2 [mm] | 357 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 35-120377 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 35-120384 |
| Układ amortyzacji | Jednorurowy Upside Down |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KAM 2000295 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 311 403 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE32/22X103A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 311 404 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SRL S010470G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SRL S010829G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM1129T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 52 |
| Długość 1 [mm] | 470 |
| Długość 2 [mm] | 357 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 35-120377 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 35-120384 |
| Układ amortyzacji | Jednorurowy Upside Down |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KAM 2000295 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 311 403 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE32/22X103A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 311 404 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SRL S010470G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SRL S010829G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM1129T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 52 |
| Długość 1 [mm] | 470 |
| Długość 2 [mm] | 357 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
