0
000
000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | KYB 334028 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 334027 |
0
000
000| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | KYB 334027 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 334028 |

0
0
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | SAC 110 977 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Parametr | SFE32/22X185A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 110 978 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |

0
0
00| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | SAC 110 978 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Parametr | SFE32/22X185A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 110 977 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |

0| Kod towaru | TOK 07-B3049 |
| Producent | TOKICO JAPAN |
| Opis |
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | TRW JGM3323T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 50 |
| Długość 1 [mm] | 582 |
| Długość 2 [mm] | 386 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
0
000
000| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | KYB 334027 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 334028 |

0
0
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | SAC 110 977 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Parametr | SFE32/22X185A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 110 978 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |

0
0
00| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | SAC 110 978 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Parametr | SFE32/22X185A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 110 977 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |

0| Kod towaru | TOK 07-B3049 |
| Producent | TOKICO JAPAN |
| Opis |
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | TRW JGM3323T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 50 |
| Długość 1 [mm] | 582 |
| Długość 2 [mm] | 386 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | NTY AD-TY-013 |
| Producent | NTY |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
00
000| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | SNR KB969.03 |
| Producent | SNR |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
