0
000
000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 3340173 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 3340172 |
| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DAC 452612L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DAC 452612R |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000
000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KYB 3340172 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 3340173 |
0
00
0000| Kod towaru | NSN 543024EA3A |
| Producent | NISSAN |
| Opis |

0
0000| Kod towaru | REN 543024EA7C |
| Producent | RENAULT |
| Opis |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 317 626 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ST32/22X179A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 317 627 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 317 627 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ST32/22X179A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 317 626 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DAC 452612L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DAC 452612R |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000
000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KYB 3340172 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 3340173 |
0
00
0000| Kod towaru | NSN 543024EA3A |
| Producent | NISSAN |
| Opis |

0
0000| Kod towaru | REN 543024EA7C |
| Producent | RENAULT |
| Opis |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 317 626 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ST32/22X179A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 317 627 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 317 627 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ST32/22X179A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 317 626 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 22-245670 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 22-247179 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 22-245694 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 22-247162 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DEC DSB540G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 71598 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | łożysko walcowe, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 270 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
| Grubość [mm] | 38 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 128 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 71599 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 442 |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 72400 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 543206968R |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 736 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | NTY A-NS-049 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | A-NS-050 |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | PRF PX5-FC814 |
| Producent | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | PX5-FC813 |
