0
00
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | SKF VKDC35814 |
| Producent | SKF |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| zalecana wymiana parami | |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKDC35814T |
| Producent | SKF |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| Liczba na oś | 1 |
0
000
000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 334940 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKDP33800T |
| Producent | SKF |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Wysokość [mm] | 66 |
| Liczba na oś | 1 |
0
00
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | SKF VKDC35814 |
| Producent | SKF |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| zalecana wymiana parami | |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKDC35814T |
| Producent | SKF |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| Liczba na oś | 1 |
0
000
000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 334940 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKDP33800T |
| Producent | SKF |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Wysokość [mm] | 66 |
| Liczba na oś | 1 |
| Oś przednia, Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | GH-351539V |
| Producent | GH |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | GH-351539H |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-361580 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-621539 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-691501 |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 22-103130 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 22-103147 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 35-115045 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 35-115052 |
| Układ amortyzacji | Jednorurowy Upside Down |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DAC 451521L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KAM 2000417 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
00
00| Kod towaru | MON G8613 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 278 |
| Długość 2 [mm] | 447 |
| sparowany numer artykułu | G8614 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK136 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK012 |
| Ciężar [kg] | 7,900 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 15,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
0
00
00| Kod towaru | MON G8614 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 278 |
| Długość 2 [mm] | 447 |
| sparowany numer artykułu | G8613 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK136 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK012 |
| Ciężar [kg] | 7,900 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 15,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 556 855 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Parametr | SFE32/22X122A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 556 856 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Oś przednia, Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | GH-351539V |
| Producent | GH |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | GH-351539H |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-361580 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-621539 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-691501 |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 22-103130 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 22-103147 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 35-115045 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 35-115052 |
| Układ amortyzacji | Jednorurowy Upside Down |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DAC 451521L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KAM 2000417 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
00
00| Kod towaru | MON G8613 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 278 |
| Długość 2 [mm] | 447 |
| sparowany numer artykułu | G8614 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK136 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK012 |
| Ciężar [kg] | 7,900 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 15,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
0
00
00| Kod towaru | MON G8614 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 278 |
| Długość 2 [mm] | 447 |
| sparowany numer artykułu | G8613 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK136 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK012 |
| Ciężar [kg] | 7,900 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 15,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 556 855 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Parametr | SFE32/22X122A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 556 856 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
