0
0
00| Kod towaru | SAC 317 266 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ETOV36/11X162A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | ASH MA-00319 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| dla numeru OE | A2043260200 |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 24-166218 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 24-166676 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | DEC DSF262G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
0
00
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | MMA 7108G |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Długość [mm] | 585 |
| Długość 2 [mm] | 387 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 38 |
| Średnica 2 [mm] | 25 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
0
00
00| Kod towaru | MON 376039SP |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 408 |
| Długość 2 [mm] | 590 |
| Średnica otworu [mm] | 36 |
| Średnica korbowodu [mm] | 11 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK377A |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK340 |
| Ciężar [kg] | 1,500 |
| Długość opakowania [cm] | 50,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,5 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | SRL S011892G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | TRU 02.30.294 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | amortyzator |
| dla numeru OE | 204 326 2800 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | ASH MA-00319 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| dla numeru OE | A2043260200 |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 24-166218 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 24-166676 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | DEC DSF262G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
0
00
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | MMA 7108G |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Długość [mm] | 585 |
| Długość 2 [mm] | 387 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 38 |
| Średnica 2 [mm] | 25 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
0
00
00| Kod towaru | MON 376039SP |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 408 |
| Długość 2 [mm] | 590 |
| Średnica otworu [mm] | 36 |
| Średnica korbowodu [mm] | 11 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK377A |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK340 |
| Ciężar [kg] | 1,500 |
| Długość opakowania [cm] | 50,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,5 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | SRL S011892G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | TRU 02.30.294 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | amortyzator |
| dla numeru OE | 204 326 2800 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
