0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 317 537 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X86A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 317 538 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000
00| Kod towaru | MMA 351154070100 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | MON 742012SP |
| Producent | MONROE |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | MON 742013SP |
| Producent | MONROE |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | MON E4981 |
| Producent | MONROE |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | MON G8294 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Średnica otworu [mm] | 32 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| sparowany numer artykułu | G8295 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK136 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK012 |
| Ciężar [kg] | 4,100 |
| Długość opakowania [cm] | 71,2 |
| Szerokość opakowania [cm] | 21,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 21,7 |
0
00
00| Kod towaru | MON G8295 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Średnica otworu [mm] | 32 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| sparowany numer artykułu | G8294 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK136 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK012 |
| Ciężar [kg] | 4,100 |
| Długość opakowania [cm] | 71,2 |
| Szerokość opakowania [cm] | 21,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 21,7 |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 290 947 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE32X86A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 290 948 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 290 948 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE32X86A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 290 947 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 317 538 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X98A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 317 537 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | ASH MA-00073 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | MA-00074 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0174 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | 31306757043 |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 22-103093 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 22-103109 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 35-115045 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 35-115052 |
| Układ amortyzacji | Jednorurowy Upside Down |
