0
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 317 163 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X187A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 317 162 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
00
00| Kod towaru | MON D0801 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 402 |
| Długość 2 [mm] | 586 |
| Średnica otworu [mm] | 32 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK171 |
| Ciężar [kg] | 2,500 |
| Długość opakowania [cm] | 66,3 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,6 |
| Długość obudowy [mm] | 391 |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 34-030615 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | Jednorurowy Upside Down |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DAC 454551L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| maks. długość [mm] | 600 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000
0000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KYB 334482 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| maks. długość [mm] | 600 |
| sparowany numer artykułu | 334483 |
0
000
0000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 334483 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| maks. długość [mm] | 600 |
| sparowany numer artykułu | 334482 |
0
000
0000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 365093 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
00
00| Kod towaru | MON D0009 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 396 |
| Długość 2 [mm] | 579 |
| Średnica otworu [mm] | 32 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK171 |
| Ciężar [kg] | 5,400 |
| Długość opakowania [cm] | 57 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 19 |
0
00
00| Kod towaru | MON M0801 |
| Producent | MONROE |
| Opis |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 317 162 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X187A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 317 163 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGC140T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 41,4 |
| Długość 1 [mm] | 588 |
| Długość 2 [mm] | 399 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |

0
0| Kod towaru | SAC 560 704 |
| Producent | ZF POLSKA |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | MON D0801 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 402 |
| Długość 2 [mm] | 586 |
| Średnica otworu [mm] | 32 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK171 |
| Ciężar [kg] | 2,500 |
| Długość opakowania [cm] | 66,3 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,6 |
| Długość obudowy [mm] | 391 |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 34-030615 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | Jednorurowy Upside Down |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DAC 454551L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| maks. długość [mm] | 600 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000
0000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KYB 334482 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| maks. długość [mm] | 600 |
| sparowany numer artykułu | 334483 |
0
000
0000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 334483 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| maks. długość [mm] | 600 |
| sparowany numer artykułu | 334482 |
0
000
0000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 365093 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
00
00| Kod towaru | MON D0009 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 396 |
| Długość 2 [mm] | 579 |
| Średnica otworu [mm] | 32 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK171 |
| Ciężar [kg] | 5,400 |
| Długość opakowania [cm] | 57 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 19 |
0
00
00| Kod towaru | MON M0801 |
| Producent | MONROE |
| Opis |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 317 162 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X187A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 317 163 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGC140T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 41,4 |
| Długość 1 [mm] | 588 |
| Długość 2 [mm] | 399 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |

0
0| Kod towaru | SAC 560 704 |
| Producent | ZF POLSKA |
| Opis |
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | ASH MA-22073 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| maks. długość [mm] | 600 |
| sparowany numer artykułu | MA-22074 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0061 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | 4851049016 |
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DEC DSB381G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| maks. długość [mm] | 600 |
