0
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 317 113 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X168A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 317 112 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM1185T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Średnica [mm] | 51 |
| Długość 1 [mm] | 556 |
| Długość 2 [mm] | 388 |
| Średnica obudowy amortyzatora [mm] | 22 |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DAC 452605L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DAC 452605R |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KAM 2000306 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KAM 2000307 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
0000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KYB 334360 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 334361 |
0
000
0000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 334361 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 334360 |
0
00
00| Kod towaru | MON D0019 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 392 |
| Długość 2 [mm] | 558 |
| Średnica otworu [mm] | 32 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK301 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK310 |
| Ciężar [kg] | 5,100 |
| Długość opakowania [cm] | 57 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 19 |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 317 112 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X168A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 317 113 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |

0| Kod towaru | SPA 07-B3220S |
| Producent | SERVICE PARTS |
| Opis |

0| Kod towaru | SPA 07-B3221S |
| Producent | SERVICE PARTS |
| Opis |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM1185T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Średnica [mm] | 51 |
| Długość 1 [mm] | 556 |
| Długość 2 [mm] | 388 |
| Średnica obudowy amortyzatora [mm] | 22 |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DAC 452605L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DAC 452605R |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KAM 2000306 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KAM 2000307 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
0000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KYB 334360 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 334361 |
0
000
0000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 334361 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 334360 |
0
00
00| Kod towaru | MON D0019 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 392 |
| Długość 2 [mm] | 558 |
| Średnica otworu [mm] | 32 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK301 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK310 |
| Ciężar [kg] | 5,100 |
| Długość opakowania [cm] | 57 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 19 |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 317 112 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X168A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 317 113 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |

0| Kod towaru | SPA 07-B3220S |
| Producent | SERVICE PARTS |
| Opis |

0| Kod towaru | SPA 07-B3221S |
| Producent | SERVICE PARTS |
| Opis |
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | ASH MA-10069 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | MA-10068 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0007 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | 543028H600 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50840 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 5405038U01 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 561 |
| Numer komponentu | 4 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 71594 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 543208H310 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 508 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Informacja uzupełniająca | bez śrub |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | MMA 7196GR |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Długość [mm] | 556 |
| Długość 2 [mm] | 382 |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 50 |
| Średnica 2 [mm] | 32 |
| sparowany numer artykułu | 357196070200 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | NTY A-NS-012 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Zamiana tylko w parach | |
| sparowany numer artykułu | A-NS-011 |
