0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 315 443 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X168.5A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 315 444 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KAM 2000583 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KAM 2000585 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 339801 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 339800 |
0
000
000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 339803 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 47 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| sparowany numer artykułu | 339802 |
0
000
000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 339805 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 339804 |
0
00
000| Kod towaru | MON G8205 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 300 |
| Długość 2 [mm] | 471 |
| Średnica otworu [mm] | 32 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| sparowany numer artykułu | G8204 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK509 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK425 |
| Ciężar [kg] | 3,670 |
| Długość opakowania [cm] | 51,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 18,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18,3 |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 315 445 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X168.5A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 315 446 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KAM 2000583 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KAM 2000585 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 339801 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 339800 |
0
000
000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 339803 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 47 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| sparowany numer artykułu | 339802 |
0
000
000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 339805 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 339804 |
0
00
000| Kod towaru | MON G8205 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 300 |
| Długość 2 [mm] | 471 |
| Średnica otworu [mm] | 32 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| sparowany numer artykułu | G8204 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK509 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK425 |
| Ciężar [kg] | 3,670 |
| Długość opakowania [cm] | 51,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 18,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18,3 |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 315 445 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X168.5A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 315 446 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DAC 450604L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
