0
0| Kod towaru | DAC PK1510 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0| Kod towaru | DAC PK4780 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
000
000| Kod towaru | KYB 910084 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0
00| Kod towaru | FAG 810009610 |
| Producent | FAG |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
00| Oś tylna, Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 35221 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| dla numeru OE | 31331134314 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 40 |
| Średnica 1 [mm] | 60 |
| Średnica 2 [mm] | 67 |
0| Kod towaru | IMP 48063 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0| Kod towaru | IMP 48083 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0| Kod towaru | IMP 48084 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0| Kod towaru | IMP 48086 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50158 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 304 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 50181 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 374 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50182 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 203 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Kod towaru | IMP 50184 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis |
0
000
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | KYB 910006 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
00
00| Kod towaru | MON PK012 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,400 |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
0
0| tylna oś po obydwu stronach, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | TRU 08.32.058 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| dla numeru OE | 31 33 1 134 314 |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0
0| Kod towaru | DAC PK1510 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0| Kod towaru | DAC PK4780 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
000
000| Kod towaru | KYB 910084 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0
00| Kod towaru | FAG 810009610 |
| Producent | FAG |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
00| Oś tylna, Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 35221 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| dla numeru OE | 31331134314 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 40 |
| Średnica 1 [mm] | 60 |
| Średnica 2 [mm] | 67 |
0| Kod towaru | IMP 48063 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0| Kod towaru | IMP 48083 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0| Kod towaru | IMP 48084 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0| Kod towaru | IMP 48086 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50158 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 304 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 50181 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 374 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50182 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 203 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Kod towaru | IMP 50184 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis |
0
000
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | KYB 910006 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
00
00| Kod towaru | MON PK012 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,400 |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
0
0| tylna oś po obydwu stronach, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | TRU 08.32.058 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| dla numeru OE | 31 33 1 134 314 |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 13012 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-101321 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
00| Kod towaru | DEC D500027 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Wysokość odbojnika [mm] | 85 |
| Ciężar [kg] | 0,35 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
0
0
00| Oś tylna, Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 36315 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Grubość [mm] | 91 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
0| tylna oś po obydwu stronach, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | MC10121 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | MTG DK 4-12 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | TED 00083973 |
| Producent | TEDGUM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| wymagana liczba | 2 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 50 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 50 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 13012 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-101321 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
00| Kod towaru | DEC D500027 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Wysokość odbojnika [mm] | 85 |
| Ciężar [kg] | 0,35 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
0
0
00| Oś tylna, Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 36315 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Grubość [mm] | 91 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
0| tylna oś po obydwu stronach, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | MC10121 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | MTG DK 4-12 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | TED 00083973 |
| Producent | TEDGUM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| wymagana liczba | 2 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 50 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 50 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
