0
0
0| Kod towaru | SAC 313 251 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV30/13X212A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Zamiana tylko w parach |
0
00
00| Kod towaru | MON G1057 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 370 |
| Długość 2 [mm] | 593 |
| Średnica otworu [mm] | 30 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,4 |
| Średnica korbowodu [mm] | 13 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK203 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK078 |
| Ciężar [kg] | 1,700 |
| Długość opakowania [cm] | 50,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,4 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 35116 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| dla numeru OE | 1K0513425A |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 176 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 55 |
| Średnica 1 [mm] | 37 |
| Średnica 2 [mm] | 54 |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 35130 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| dla numeru OE | 1K0513425D |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 178 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 61 |
| Średnica 1 [mm] | 36 |
| Średnica 2 [mm] | 53 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37298/2 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 3C0513353D |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Masa [g] | 707 |
| Numer komponentu | 2 |
| Kształt | okrągły |
0
000
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | MMA 4320G |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
0
00
00| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | SNR KB957.07 |
| Producent | SNR |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
0
00
00| Kod towaru | MON G1057 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 370 |
| Długość 2 [mm] | 593 |
| Średnica otworu [mm] | 30 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,4 |
| Średnica korbowodu [mm] | 13 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK203 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK078 |
| Ciężar [kg] | 1,700 |
| Długość opakowania [cm] | 50,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,4 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 35116 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| dla numeru OE | 1K0513425A |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 176 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 55 |
| Średnica 1 [mm] | 37 |
| Średnica 2 [mm] | 54 |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 35130 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| dla numeru OE | 1K0513425D |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 178 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 61 |
| Średnica 1 [mm] | 36 |
| Średnica 2 [mm] | 53 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37298/2 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 3C0513353D |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Masa [g] | 707 |
| Numer komponentu | 2 |
| Kształt | okrągły |
0
000
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | MMA 4320G |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
0
00
00| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | SNR KB957.07 |
| Producent | SNR |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
