0
0| Kod towaru | DAC PK1510 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0| Kod towaru | DAC PK4780 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Ciężar [kg] | 0,400 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
000
000| Kod towaru | KYB 910084 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | AFN D5208 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 31306757046 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 35427 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 31306757046 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 70 |
0| Kod towaru | IMP 48076 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50172 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 420 |
| Numer komponentu | 4 |
0
00
00| Kod towaru | MON PK012 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,400 |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
0
0| Kod towaru | DAC PK1510 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0| Kod towaru | DAC PK4780 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Ciężar [kg] | 0,400 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
000
000| Kod towaru | KYB 910084 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | AFN D5208 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 31306757046 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 35427 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 31306757046 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 70 |
0| Kod towaru | IMP 48076 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50172 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 420 |
| Numer komponentu | 4 |
0
00
00| Kod towaru | MON PK012 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,400 |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-101321 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-270256 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
00| Kod towaru | DEC D500027 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Wysokość odbojnika [mm] | 85 |
| Ciężar [kg] | 0,35 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 13012 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | MTG DK 4-12 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-101321 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-270256 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
00| Kod towaru | DEC D500027 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Wysokość odbojnika [mm] | 85 |
| Ciężar [kg] | 0,35 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 13012 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | MTG DK 4-12 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
