0
000
0000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 334701 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 334700 |
| Oś przednia, Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | GH-353203V |
| Producent | GH |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | GH+353203H |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-694702 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000
0000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 334701 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 334700 |
| Oś przednia, Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | GH-353203V |
| Producent | GH |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | GH+353203H |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-694702 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DAC 453201L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | ASH MA-33033 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | MA-33034 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0001 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | B39D34900A |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 22-112811 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 22-112880 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 35-110736 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 35-110743 |
| Układ amortyzacji | Jednorurowy Upside Down |
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DEC DSB187G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KAM 2000394 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | OYO 20A3031-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | PRF PX5-FC150 |
| Producent | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | PX5-FC155 |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SRL S010441G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DAC 453201L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | ASH MA-33033 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | MA-33034 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0001 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | B39D34900A |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 22-112811 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 22-112880 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 35-110736 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 35-110743 |
| Układ amortyzacji | Jednorurowy Upside Down |
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DEC DSB187G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KAM 2000394 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | OYO 20A3031-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | PRF PX5-FC150 |
| Producent | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | PX5-FC155 |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SRL S010441G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
