0
0
000| Kod towaru | FEB 21829 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | olej przekładniowy |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | VW TL 521 71 |
| Specyfikacja | VW TL 521 78 |
| Specyfikacja | VW TL 525 12 |
| Specyfikacja | VW TL 726 Y |
| Specyfikacja | MB 235.10 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C200-D2 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | LQM 20842 |
| Producent | LIQUI MOLY |
| Opis | olej przekładniowy |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Puszka |
| Klasa lepkości SAE | 75W |
| Dopuszczenie przez producenta | API GL4 |
| Zalecenie producenta oleju | 08885-81001 |
| Zalecenie producenta oleju | 08885-81081 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 7 533 818 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55550-MZ6 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 200-D2 |
| Zalecenie producenta oleju | G 052 512 |
| Zalecenie producenta oleju | G 052 726 |
| Zalecenie producenta oleju | G 055 512 |
| Zalecenie producenta oleju | G 060 726 |
| Zalecenie producenta oleju | G 070 726 |
| Zalecenie producenta oleju | MTF LT-3 |
| Zalecenie producenta oleju | Peugeot Citroen (B71 |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 052 178 |

| Kod towaru | MAN75W MTF-3 1MEL |
| Producent | SCT - MANNOL |
| Opis | olej przekładniowy |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja | BMW 83 220 396 706 |
| Specyfikacja | BMW 83 22 7 533 818 |
| Specyfikacja | BMW 2300 7533 818 |
| Specyfikacja | BMW MTF LT-3 |
| Specyfikacja | BMW MTF LT-2 |
| Specyfikacja | FORD WSS-M2C200-D2 |
| Specyfikacja | MB 235.71 |
| Specyfikacja | NISSAN LV MTF-1 |
| Specyfikacja | PSA 9730 A8 |
| Specyfikacja | TOYOTA LV |
| Specyfikacja | TOYOTA 08885-81081 |
| Specyfikacja | VOLKSWAGEN G 052 798 |
| Specyfikacja | VOLKSWAGEN G 052 727 |
| Specyfikacja | VOLKSWAGEN G 052 749 |
| Specyfikacja | VOLKSWAGEN TL 521 71 |
| Specyfikacja | VOLKSWAGEN TL 521 78 |
| Specyfikacja | VOLKSWAGEN TL 525 12 |
| Specyfikacja | VOLKSWAGEN TL 726 (G |
| Specyfikacja | VOLKSWAGEN TL 726 ( |
| Specyfikacja | VOLVO 1161838 |
| Specyfikacja | VOLVO 1161839 |
0
0
000| Kod towaru | FEB 21829 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | olej przekładniowy |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | VW TL 521 71 |
| Specyfikacja | VW TL 521 78 |
| Specyfikacja | VW TL 525 12 |
| Specyfikacja | VW TL 726 Y |
| Specyfikacja | MB 235.10 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C200-D2 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | LQM 20842 |
| Producent | LIQUI MOLY |
| Opis | olej przekładniowy |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Puszka |
| Klasa lepkości SAE | 75W |
| Dopuszczenie przez producenta | API GL4 |
| Zalecenie producenta oleju | 08885-81001 |
| Zalecenie producenta oleju | 08885-81081 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 7 533 818 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55550-MZ6 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 200-D2 |
| Zalecenie producenta oleju | G 052 512 |
| Zalecenie producenta oleju | G 052 726 |
| Zalecenie producenta oleju | G 055 512 |
| Zalecenie producenta oleju | G 060 726 |
| Zalecenie producenta oleju | G 070 726 |
| Zalecenie producenta oleju | MTF LT-3 |
| Zalecenie producenta oleju | Peugeot Citroen (B71 |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 052 178 |

| Kod towaru | MAN75W MTF-3 1MEL |
| Producent | SCT - MANNOL |
| Opis | olej przekładniowy |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja | BMW 83 220 396 706 |
| Specyfikacja | BMW 83 22 7 533 818 |
| Specyfikacja | BMW 2300 7533 818 |
| Specyfikacja | BMW MTF LT-3 |
| Specyfikacja | BMW MTF LT-2 |
| Specyfikacja | FORD WSS-M2C200-D2 |
| Specyfikacja | MB 235.71 |
| Specyfikacja | NISSAN LV MTF-1 |
| Specyfikacja | PSA 9730 A8 |
| Specyfikacja | TOYOTA LV |
| Specyfikacja | TOYOTA 08885-81081 |
| Specyfikacja | VOLKSWAGEN G 052 798 |
| Specyfikacja | VOLKSWAGEN G 052 727 |
| Specyfikacja | VOLKSWAGEN G 052 749 |
| Specyfikacja | VOLKSWAGEN TL 521 71 |
| Specyfikacja | VOLKSWAGEN TL 521 78 |
| Specyfikacja | VOLKSWAGEN TL 525 12 |
| Specyfikacja | VOLKSWAGEN TL 726 (G |
| Specyfikacja | VOLKSWAGEN TL 726 ( |
| Specyfikacja | VOLVO 1161838 |
| Specyfikacja | VOLVO 1161839 |
