0
0
00| Kod towaru | TED 00224288 |
| Producent | TEDGUM |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Długość 2 [mm] | 28 |
| Długość 1 [mm] | 35 |
| wymagana liczba | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,127 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 36 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | TED 00226297 |
| Producent | TEDGUM |
| Opis | zestaw łożysk, wahacz |
| Rodzaj wahacza | do wahacza poprzecznego |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Liczba części [-częściowy] | 14 |
| wymagana liczba | 1 |
| Rodzaj wahacza | dla wahacza wzdłużnego |
| Ciężar [kg] | 2,208 |
0
0
00| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa, Oś tylna dół | |
| Kod towaru | FEB 36733 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | drążek / wspornik, zawieszenie koła |
| Drążek / rozpórka | drążek prowadzący |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Strona zabudowy | Oś tylna dół |
| Rozstaw otworów [mm] | 196 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskami gumowo-metalowymi |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
000| Oś tylna, góra | |
| Kod towaru | NTY ZTT-FR-006A |
| Producent | NTY |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | góra |
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | NTY ZTT-MZ-007A |
| Producent | NTY |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,4 |
| Grubość [mm] | 35 |
0| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa, Oś tylna dół | |
| Kod towaru | SWA 50936733 |
| Producent | SWAG |
| Opis | drążek / wspornik, zawieszenie koła |
| Drążek / rozpórka | drążek prowadzący |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Strona zabudowy | Oś tylna dół |
| Rozstaw otworów [mm] | 196 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskami gumowo-metalowymi |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
0
0
00| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa, Oś tylna dół | |
| Kod towaru | FEB 36733 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | drążek / wspornik, zawieszenie koła |
| Drążek / rozpórka | drążek prowadzący |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Strona zabudowy | Oś tylna dół |
| Rozstaw otworów [mm] | 196 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskami gumowo-metalowymi |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
000| Oś tylna, góra | |
| Kod towaru | NTY ZTT-FR-006A |
| Producent | NTY |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | góra |
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | NTY ZTT-MZ-007A |
| Producent | NTY |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,4 |
| Grubość [mm] | 35 |
0| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa, Oś tylna dół | |
| Kod towaru | SWA 50936733 |
| Producent | SWAG |
| Opis | drążek / wspornik, zawieszenie koła |
| Drążek / rozpórka | drążek prowadzący |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Strona zabudowy | Oś tylna dół |
| Rozstaw otworów [mm] | 196 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskami gumowo-metalowymi |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
