0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 311 770 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE36/25X115A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Rodzaj korpusu | obudowa aluminiowa |
| sparowany numer artykułu | 311 769 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Oś przednia, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | GH-351572H |
| Producent | GH |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | GH-351572V |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-691900 |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | BIL 22-184306 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 22-184283 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Oś przednia, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | GH-351572H |
| Producent | GH |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | GH-351572V |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-691900 |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | BIL 22-184306 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 22-184283 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DEC DSB329G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 35362 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 31331134921 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| wymagana liczba | 2 |
| Masa [g] | 102 |
| Długość [mm] | 89 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50205 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 327 |
| Numer komponentu | 4 |
