0
0| z lewej | |
| Kod towaru | ABA 446-1112L-LDHEM |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z oświetleniem Xenon |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (automatyczna) |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez doświetlania zakrętów |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Informacja uzupełniająca | bez lampy wyładowczej |
| Informacja uzupełniająca | bez sterownika reflektorów xenon |
| Informacja uzupełniająca | bez żarówek |
| Funkcja lampy | z oświetleniem do jazdy w dzień |
| Projekt lampy | ksenon |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Żarówka z cokołem | P32d-2 |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | przezroczysty |
| sparowany numer artykułu | 446-1112R-LDHEM |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0
00
00| z lewej | |
| Kod towaru | TYC 20-11430-05-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Funkcja lampy | z oświetleniem do jazdy w dzień |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z silnikiem elektrycznym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez sterownika |
0
00
00| z lewej | |
| Kod towaru | TYC 20-11430-15-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Funkcja lampy | z oświetleniem do jazdy w dzień |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez silnika elektrycznego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez sterownika |
0
0| z lewej | |
| Kod towaru | ABA 446-1112L-LDHEM |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z oświetleniem Xenon |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (automatyczna) |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez doświetlania zakrętów |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Informacja uzupełniająca | bez lampy wyładowczej |
| Informacja uzupełniająca | bez sterownika reflektorów xenon |
| Informacja uzupełniająca | bez żarówek |
| Funkcja lampy | z oświetleniem do jazdy w dzień |
| Projekt lampy | ksenon |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Żarówka z cokołem | P32d-2 |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | przezroczysty |
| sparowany numer artykułu | 446-1112R-LDHEM |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0
00
00| z lewej | |
| Kod towaru | TYC 20-11430-05-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Funkcja lampy | z oświetleniem do jazdy w dzień |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z silnikiem elektrycznym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez sterownika |
0
00
00| z lewej | |
| Kod towaru | TYC 20-11430-15-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Funkcja lampy | z oświetleniem do jazdy w dzień |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez silnika elektrycznego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez sterownika |
