0
0| Kod towaru | DAC PK1510 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0| Kod towaru | DAC PK4780 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Ciężar [kg] | 0,400 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
000
000| Kod towaru | KYB 910084 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 35414 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 31331094751 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| wymagana liczba | 2 |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 64 |
| Długość [mm] | 75 |
0| Kod towaru | IMP 48074 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50170 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 215 |
| Numer komponentu | 4 |
0
00
00| Kod towaru | MON PK012 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,400 |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
0
0| Kod towaru | DAC PK1510 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0| Kod towaru | DAC PK4780 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Ciężar [kg] | 0,400 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
000
000| Kod towaru | KYB 910084 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 35414 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 31331094751 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| wymagana liczba | 2 |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 64 |
| Długość [mm] | 75 |
0| Kod towaru | IMP 48074 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50170 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 215 |
| Numer komponentu | 4 |
0
00
00| Kod towaru | MON PK012 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,400 |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-101321 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-270256 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Kod towaru | DAC PK0304 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
00| Kod towaru | DEC D500027 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Wysokość odbojnika [mm] | 85 |
| Ciężar [kg] | 0,35 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 13012 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 21111 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Długość [mm] | 75 |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | MC06260 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | MTG DK 4-12 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 132 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030064 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| dla numeru OE | 1 094 749 |
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | HP 500 371 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Zamiana tylko w parach | |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-101321 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-270256 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Kod towaru | DAC PK0304 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
00| Kod towaru | DEC D500027 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Wysokość odbojnika [mm] | 85 |
| Ciężar [kg] | 0,35 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 13012 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 21111 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Długość [mm] | 75 |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | MC06260 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | MTG DK 4-12 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 132 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030064 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| dla numeru OE | 1 094 749 |
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | HP 500 371 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Zamiana tylko w parach | |
