00| Kod towaru | ASH 30-09-997 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 104 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96,2 |
| Średnica zabudowy [mm] | 89 |
| Gwintowana złączka | 1x14(IN)=25 mm |
| Gwintowana złączka | 3"5/32 (OUT)=80,2 mm |
| dla numeru OE | K04723905 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADA102305 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 102 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 97 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADA102315 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 107 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 98 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1" - 14 UNS |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | CHA CFF100501 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 104 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 98 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rozmiar gwintu 1 | 1"-14 |
| Długość opakowania [cm] | 9,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 9,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 10,8 |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDF641 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica [mm] | 98 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 103 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H7020WK10 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 80 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 1-14 UNS |
| Wysokość [mm] | 102 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0| Kod towaru | JPN 30F0A07-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 104 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96,2 |
| Średnica zabudowy [mm] | 89 |
