0
0
00| Kod towaru | GAT OAP7114 |
| Producent | GATES |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | GAT4955B |
| Liczba rowków | 6 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 55 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 17 |
| Szerokość [mm] | 40 |
0
0
0| Kod towaru | KAM RC011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| dla numeru OE | 03G 903 119 B |
| Szerokość [mm] | 40 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 55 |
| Liczba zębów | 33 |
00| Kod towaru | DAY ALP2434 |
| Producent | DAYCO |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| Ø koła pasowego [mm] | 49,5 |
| Wysokość 1 [mm] | 22,7 |
| Wysokość 2 [mm] | 40,1 |
| Ciężar [kg] | 0,5 |
0
0
0| Kod towaru | SKV 11SKV052 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| Szerokość [mm] | 39,9 |
| Ciężar [kg] | 0,43 |
| Średnica 1 [mm] | 17 |
| Średnica 2 [mm] | 55 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0
00| Kod towaru | FEB 34589 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| Liczba żeber | 6 |
| Informacja uzupełniająca | z pokrywą |
| dla numeru OE | 045 903 119 A |
0| Kod towaru | SAS 1676008 |
| Producent | SASIC |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 49 |
| dla numeru OE | 045903119A |
00| Kod towaru | HP 115 294 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Liczba zębów | 33 |
| Informacja uzupełniająca | z pokrywą |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 55 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| Liczba rowków | 6 |
0
0| Kod towaru | TRU 07.17.058 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| dla numeru OE | 03G 903 119 B |
0
0
0| Kod towaru | KAM RC011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| dla numeru OE | 03G 903 119 B |
| Szerokość [mm] | 40 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 55 |
| Liczba zębów | 33 |
00| Kod towaru | DAY ALP2434 |
| Producent | DAYCO |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| Ø koła pasowego [mm] | 49,5 |
| Wysokość 1 [mm] | 22,7 |
| Wysokość 2 [mm] | 40,1 |
| Ciężar [kg] | 0,5 |
0
0
0| Kod towaru | SKV 11SKV052 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| Szerokość [mm] | 39,9 |
| Ciężar [kg] | 0,43 |
| Średnica 1 [mm] | 17 |
| Średnica 2 [mm] | 55 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0
00| Kod towaru | FEB 34589 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| Liczba żeber | 6 |
| Informacja uzupełniająca | z pokrywą |
| dla numeru OE | 045 903 119 A |
0| Kod towaru | SAS 1676008 |
| Producent | SASIC |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 49 |
| dla numeru OE | 045903119A |
00| Kod towaru | HP 115 294 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Liczba zębów | 33 |
| Informacja uzupełniająca | z pokrywą |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 55 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| Liczba rowków | 6 |
0
0| Kod towaru | TRU 07.17.058 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| dla numeru OE | 03G 903 119 B |
