0
0
00| Kod towaru | FEB 19550 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S2 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 37642 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 06A 198 119 B |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 45115 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zębów | 150 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 06A 198 119 B S1 |
