00| z przodu z lewej | |
| Kod towaru | IMP 30745 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| dla numeru OE | 8A0199379 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Kolor | biały |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
| Masa [g] | 930 |
| Oznaczenie koloru | biały |
0
0
00| z lewej | |
| Kod towaru | FEB 07585 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
| dla numeru OE | 8A0 199 381 A |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
0
0
00| z lewej | |
| Kod towaru | GSP 510184 |
| Producent | GSP |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Strona zabudowy | z lewej |
| dla numeru OE | 8A0 199 381 A |
0
0
0| z lewej | |
| Kod towaru | KAM 890984 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
| Strona zabudowy | z lewej |
0
0
00| z lewej | |
| Kod towaru | HP 104 397 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
| Strona zabudowy | z lewej |
0
0| z lewej | |
| Kod towaru | TRU 07.20.008 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| dla numeru OE | 8A0 199 381 A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Kod koloru | weiss |
