0
0
00| Kod towaru | DEN DAN1059 |
| Producent | DENSO |
| Opis | alternator |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 150 |
| Nowa część bez kaucji | |
| Liczba żeber | 5 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Ø koła pasowego [mm] | 56 |
| Wykonanie sieci pokładowej | do pojazdów z pokładową instalacją elektryczną 12 V |
| Jakość | DENSO |
| Ciężar brutto [g] | 6320 |
0
0
00| Kod towaru | ASP A6133 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | alternator |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Napięcie [V] | 12 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 150 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0| Kod towaru | LCE LRA02934 |
| Producent | LUCAS |
| Opis | alternator |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 150 |
| Wykonanie sieci pokładowej | do pojazdów z pokładową instalacją elektryczną 12 V |
| Napięcie [V] | 14 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Ø koła pasowego [mm] | 56 |
| Liczba żeber | 5 |
| Zacisk | M8 B+ |
| Zacisk | LIN |
| ID wykonania wtyczki | 3 Pins white plug |
| Średnica otworu 1 [mm] | 9 |
| Średnica otworu 2 [mm] | 18 |
| Grubość 1 [mm] | 38 |
| Ciężar netto [kg] | 6,08 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
000| Kod towaru | NTY ESA-FR-011 |
| Producent | NTY |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| Liczba rowków | 5 |
| Szerokość [mm] | 39,5 |
| Rozstaw od pierwszego rowka [mm] | 11,1 |
0
0
00| Kod towaru | DEN DAN1059 |
| Producent | DENSO |
| Opis | alternator |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 150 |
| Nowa część bez kaucji | |
| Liczba żeber | 5 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Ø koła pasowego [mm] | 56 |
| Wykonanie sieci pokładowej | do pojazdów z pokładową instalacją elektryczną 12 V |
| Jakość | DENSO |
| Ciężar brutto [g] | 6320 |
0
0
00| Kod towaru | ASP A6133 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | alternator |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Napięcie [V] | 12 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 150 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0| Kod towaru | LCE LRA02934 |
| Producent | LUCAS |
| Opis | alternator |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 150 |
| Wykonanie sieci pokładowej | do pojazdów z pokładową instalacją elektryczną 12 V |
| Napięcie [V] | 14 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Ø koła pasowego [mm] | 56 |
| Liczba żeber | 5 |
| Zacisk | M8 B+ |
| Zacisk | LIN |
| ID wykonania wtyczki | 3 Pins white plug |
| Średnica otworu 1 [mm] | 9 |
| Średnica otworu 2 [mm] | 18 |
| Grubość 1 [mm] | 38 |
| Ciężar netto [kg] | 6,08 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
000| Kod towaru | NTY ESA-FR-011 |
| Producent | NTY |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| Liczba rowków | 5 |
| Szerokość [mm] | 39,5 |
| Rozstaw od pierwszego rowka [mm] | 11,1 |
0
0
0| Kod towaru | CRG 114810 |
| Producent | HC-CARGO |
| Opis | alternator |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 150 |
| Liczba rowków | 5 |
| Ø koła pasowego [mm] | 55,50 |
| ID wykonania wtyczki | PL154 |
| Zacisk | LIN |
| Odstęp pomiędzy kołem pasowym i alternatorem [mm] | 33,5 |
0
00
0| Kod towaru | HEL 9XU 358 039-031 |
| Producent | HELLA |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| Odstęp pomiędzy kołem pasowym i alternatorem [mm] | 11 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 11,1 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 59 |
| dla numeru producenta | F-582200.XX |
| Szerokość [mm] | 39,6 |
| Ograniczenia producenta | Denso |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 17 |
| Ø koła pasowego [mm] | 56 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Informacja uzupełniająca | z pokrywą |
| Liczba rowków | 5 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | INA 529012310 |
| Producent | INA |
| Opis | zestaw paska klinowego wielorowkowego |
| Długość 1 [mm] | 890 |
| Liczba żeber | 5 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Informacja uzupełniająca | Sprawdzić i razie potrzeby wymienić wolnobieg generatora |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | INA 529013010 |
| Producent | INA |
| Opis | zestaw paska klinowego wielorowkowego |
| Liczba pasków | 2 |
| Długość 1 [mm] | 890 |
| Liczba żeber | 5 |
| Długość 2 [mm] | 848 |
| Liczba żeber 2 | 5 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Informacja uzupełniająca | Sprawdzić i razie potrzeby wymienić wolnobieg generatora |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
00
00| Kod towaru | INA 535021810 |
| Producent | INA |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| dla numeru producenta | F-582200.XX |
| Liczba rowków | 5 |
| Rozstaw od pierwszego rowka [mm] | 11,1 |
| Szerokość [mm] | 39,5 |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 55,6/17,0 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | MD 45210 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| dla numeru OE | 8603496 |
| Szerokość [mm] | 39,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 17 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 55,6 |
| Liczba rowków | 5 |
