0
0
00| Kod towaru | ASP A3101 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | alternator |
| Napięcie [V] | 12 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym |
| dla numeru OE | SG9B048 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP A3101(VALEO) |
| Producent | AS-PL |
| Opis | alternator |
| Napięcie [V] | 12 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym |
| dla numeru OE | 439451 |
| Jakość | PREMIUM LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | FEB 31405 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 17 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 61 |
| Liczba żeber | 6 |
| dla numeru OE | 03D 903 119 A |
| Informacja uzupełniająca | z pokrywą |
0
0| Kod towaru | LCE LRA02253 |
| Producent | LUCAS |
| Opis | alternator |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ø koła pasowego [mm] | 56 |
| Liczba żeber | 6 |
| Zacisk | M8 |
| Zacisk | L-DFM Plug 131 |
| ID wykonania wtyczki | 0121 |
| Średnica otworu 1 [mm] | 8 |
| Ciężar netto [kg] | 5,2 |
0
0
00| Kod towaru | ASP A3101 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | alternator |
| Napięcie [V] | 12 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym |
| dla numeru OE | SG9B048 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP A3101(VALEO) |
| Producent | AS-PL |
| Opis | alternator |
| Napięcie [V] | 12 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym |
| dla numeru OE | 439451 |
| Jakość | PREMIUM LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | FEB 31405 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 17 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 61 |
| Liczba żeber | 6 |
| dla numeru OE | 03D 903 119 A |
| Informacja uzupełniająca | z pokrywą |
0
0| Kod towaru | LCE LRA02253 |
| Producent | LUCAS |
| Opis | alternator |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ø koła pasowego [mm] | 56 |
| Liczba żeber | 6 |
| Zacisk | M8 |
| Zacisk | L-DFM Plug 131 |
| ID wykonania wtyczki | 0121 |
| Średnica otworu 1 [mm] | 8 |
| Ciężar netto [kg] | 5,2 |
