00| Kod towaru | ASH 30-0H-012 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 144 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 71,3 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | IN: M14 x 1,5 |
| dla numeru OE | 3191105000 |
0
0| Kod towaru | JPN 30F0530-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M14X1.5 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADG02353 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 143 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 56 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M14 x 1,5 |
| Średnica rury [mm] | 8 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | FTR PP876/3 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 143 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu wyjście | M14x1.5 |
0
0| Kod towaru | JPN 30F0510-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M14X1.5 |
0| Kod towaru | MD 4785 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 3191105000 |
| Średnica [mm] | 70 |
| Wysokość [mm] | 145 |
| Wymiar gwintu | M 14 X 1,50 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0
0
00| Kod towaru | PUR EP224 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 144 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 56 |
| Średnica 3 [mm] | 8 |
| Średnica 4 [mm] | 8 |
| Rozmiar gwintu 1 | M14x1,5 |
00| Kod towaru | HP 820 119 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Wysokość [mm] | 143 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 14 x 1,5 mm |
| Wymiar gwintu wyjście | M 14 x 1,5 mm |
0
0| Kod towaru | JPN 30F0530-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M14X1.5 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADG02353 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 143 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 56 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M14 x 1,5 |
| Średnica rury [mm] | 8 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | FTR PP876/3 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 143 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu wyjście | M14x1.5 |
0
0| Kod towaru | JPN 30F0510-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M14X1.5 |
0| Kod towaru | MD 4785 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 3191105000 |
| Średnica [mm] | 70 |
| Wysokość [mm] | 145 |
| Wymiar gwintu | M 14 X 1,50 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0
0
00| Kod towaru | PUR EP224 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 144 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 56 |
| Średnica 3 [mm] | 8 |
| Średnica 4 [mm] | 8 |
| Rozmiar gwintu 1 | M14x1,5 |
00| Kod towaru | HP 820 119 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Wysokość [mm] | 143 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 14 x 1,5 mm |
| Wymiar gwintu wyjście | M 14 x 1,5 mm |
