0
0
0| Kod towaru | CHA CFF100104 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 105 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 36 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 4,3 |
| Szerokość opakowania [cm] | 4,3 |
| Wysokość opakowania [cm] | 11 |
00| Kod towaru | ASH 30-00-000 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 121 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 48 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 6 |
| dla numeru OE | 71736104 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADH22303 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 101 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 55 |
| Średnica rury [mm] | 8 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12112 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.13.0002 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 106 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zabudowy 1 / Średnica zabudowy 2 [mm] | 6 / 8 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 36 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 31 |
0| Kod towaru | FEB 179507 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 101 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 55 |
| Średnica rury [mm] | 8 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 32099 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F300901 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica wlotu [mm] | 6 |
| Średnica wylotu [mm] | 6 |
| Wysokość [mm] | 125 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 48 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F304801 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 131 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
00| Kod towaru | KOL 50013074 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 31 |
| Średnica wylotu [mm] | 6 |
| Wymiar gwintu | 6 mm |
| Wysokość [mm] | 108 |
0
0
0| Kod towaru | CHA CFF100104 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 105 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 36 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 4,3 |
| Szerokość opakowania [cm] | 4,3 |
| Wysokość opakowania [cm] | 11 |
00| Kod towaru | ASH 30-00-000 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 121 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 48 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 6 |
| dla numeru OE | 71736104 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADH22303 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 101 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 55 |
| Średnica rury [mm] | 8 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12112 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.13.0002 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 106 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zabudowy 1 / Średnica zabudowy 2 [mm] | 6 / 8 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 36 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 31 |
0| Kod towaru | FEB 179507 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 101 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 55 |
| Średnica rury [mm] | 8 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 32099 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F300901 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica wlotu [mm] | 6 |
| Średnica wylotu [mm] | 6 |
| Wysokość [mm] | 125 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 48 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F304801 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 131 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
00| Kod towaru | KOL 50013074 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 31 |
| Średnica wylotu [mm] | 6 |
| Wymiar gwintu | 6 mm |
| Wysokość [mm] | 108 |
0
0
0| Kod towaru | CHA CFF100104 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 105 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 36 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 4,3 |
| Szerokość opakowania [cm] | 4,3 |
| Wysokość opakowania [cm] | 11 |
00| Kod towaru | ASH 30-00-000 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 121 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 48 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 6 |
| dla numeru OE | 71736104 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADH22303 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 101 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 55 |
| Średnica rury [mm] | 8 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12112 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.13.0002 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 106 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zabudowy 1 / Średnica zabudowy 2 [mm] | 6 / 8 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 36 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 31 |
0| Kod towaru | FEB 179507 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 101 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 55 |
| Średnica rury [mm] | 8 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 32099 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F300901 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica wlotu [mm] | 6 |
| Średnica wylotu [mm] | 6 |
| Wysokość [mm] | 125 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 48 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F304801 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 131 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
00| Kod towaru | KOL 50013074 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 31 |
| Średnica wylotu [mm] | 6 |
| Wymiar gwintu | 6 mm |
| Wysokość [mm] | 108 |
