00| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37265 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| dla numeru OE | 1J0513425 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 162 |
| wymagana liczba | 2 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 55 |
| Średnica 1 [mm] | 36 |
| Średnica 2 [mm] | 56 |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | DAC 563401 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 32411 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| wymagana liczba | 2 |
| Masa [g] | 380 |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 35116 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| dla numeru OE | 1K0513425A |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 176 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 55 |
| Średnica 1 [mm] | 37 |
| Średnica 2 [mm] | 54 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 35123 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 1K0511353N |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 118 |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 82 |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 35126 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 3C0511359 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 133 |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 112 |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 35127 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 3C0511359B |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 118 |
| Masa [g] | 98 |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37298 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Liczba na oś | 2 |
| Masa [g] | 357 |
| Kształt | okrągły |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37298/2 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 3C0513353D |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Masa [g] | 707 |
| Numer komponentu | 2 |
| Kształt | okrągły |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37381 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 1J0512131C |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 91 |
| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | IMP 37695 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Materiał | Aluminium |
| Masa [g] | 379 |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 50502 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 251 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 50511 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 299 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 50512 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 300 |
| Numer komponentu | 4 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 51225 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 312 |
| Numer komponentu | 4 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 51228 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Masa [g] | 295 |
| Numer komponentu | 4 |
0
00
00| Kod towaru | MON 376240SP |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 373 |
| Długość 2 [mm] | 584 |
| Średnica korbowodu [mm] | 13 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK203 |
| Długość osłony [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 1,612 |
| Długość opakowania [cm] | 50,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,5 |
0
0| Kod towaru | OYO 20A9357-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
00| Kod towaru | SAC 316 794 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV30/13X206A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Oś | Zawieszenie Four-Link |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37265 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| dla numeru OE | 1J0513425 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 162 |
| wymagana liczba | 2 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 55 |
| Średnica 1 [mm] | 36 |
| Średnica 2 [mm] | 56 |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | DAC 563401 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 32411 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| wymagana liczba | 2 |
| Masa [g] | 380 |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 35116 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| dla numeru OE | 1K0513425A |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 176 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 55 |
| Średnica 1 [mm] | 37 |
| Średnica 2 [mm] | 54 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 35123 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 1K0511353N |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 118 |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 82 |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 35126 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 3C0511359 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 133 |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 112 |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 35127 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 3C0511359B |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 118 |
| Masa [g] | 98 |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37298 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Liczba na oś | 2 |
| Masa [g] | 357 |
| Kształt | okrągły |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37298/2 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 3C0513353D |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Masa [g] | 707 |
| Numer komponentu | 2 |
| Kształt | okrągły |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37381 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 1J0512131C |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 91 |
| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | IMP 37695 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Materiał | Aluminium |
| Masa [g] | 379 |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 50502 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 251 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 50511 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 299 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 50512 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 300 |
| Numer komponentu | 4 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 51225 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 312 |
| Numer komponentu | 4 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 51228 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Masa [g] | 295 |
| Numer komponentu | 4 |
0
00
00| Kod towaru | MON 376240SP |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 373 |
| Długość 2 [mm] | 584 |
| Średnica korbowodu [mm] | 13 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK203 |
| Długość osłony [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 1,612 |
| Długość opakowania [cm] | 50,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,5 |
0
0| Kod towaru | OYO 20A9357-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
00| Kod towaru | SAC 316 794 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV30/13X206A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Oś | Zawieszenie Four-Link |
