0
00
00| Kod towaru | MON 376213SP |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 412 |
| Długość 2 [mm] | 628 |
| Średnica otworu [mm] | 25 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,4 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK297 |
| Ciężar [kg] | 2,100 |
| Długość opakowania [cm] | 60 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,2 |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 19-226897 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 24-145978 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | DEC DSF307G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | dwururka |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37511 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| wymagana liczba | 2 |
| Masa [g] | 112 |
| Grubość [mm] | 104 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37694 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 115 |
| Grubość [mm] | 120 |
| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | IMP 37964 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Wysokość [mm] | 157 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 70 |
| Średnica 1 [mm] | 35,5 |
| Średnica 2 [mm] | 70 |
| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | IMP 37978 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Wysokość [mm] | 167 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 75 |
| Średnica 1 [mm] | 36 |
| Średnica 2 [mm] | 70,5 |
| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | IMP 37979 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Masa [g] | 540 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37990 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 172 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 57 |
| Średnica 1 [mm] | 35,5 |
| Średnica 2 [mm] | 57 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 50762 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 8K0512131K |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Masa [g] | 272 |
| Numer komponentu | 2 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 51008 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 8K0512131J |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 192 |
| Numer komponentu | 2 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 51058 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 488 |
| Numer komponentu | 4 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 51171 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 271 |
| Numer komponentu | 4 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 51178 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 319 |
| Numer komponentu | 4 |
0
00
00| Kod towaru | MON 376025SP |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 439 |
| Długość 2 [mm] | 666 |
| Średnica otworu [mm] | 25 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,4 |
| Ograniczenia producenta | MONROE |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK425 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK279 |
| Ciężar [kg] | 2,050 |
| Długość opakowania [cm] | 60 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,2 |
0
0
00| Kod towaru | SAC 315 090 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV30/13X214A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
0
00
00| Kod towaru | MON 376213SP |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 412 |
| Długość 2 [mm] | 628 |
| Średnica otworu [mm] | 25 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,4 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK297 |
| Ciężar [kg] | 2,100 |
| Długość opakowania [cm] | 60 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,2 |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 19-226897 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 24-145978 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | DEC DSF307G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | dwururka |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37511 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| wymagana liczba | 2 |
| Masa [g] | 112 |
| Grubość [mm] | 104 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37694 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 115 |
| Grubość [mm] | 120 |
| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | IMP 37964 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Wysokość [mm] | 157 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 70 |
| Średnica 1 [mm] | 35,5 |
| Średnica 2 [mm] | 70 |
| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | IMP 37978 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Wysokość [mm] | 167 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 75 |
| Średnica 1 [mm] | 36 |
| Średnica 2 [mm] | 70,5 |
| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | IMP 37979 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Masa [g] | 540 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37990 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 172 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 57 |
| Średnica 1 [mm] | 35,5 |
| Średnica 2 [mm] | 57 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 50762 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 8K0512131K |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Masa [g] | 272 |
| Numer komponentu | 2 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 51008 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 8K0512131J |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 192 |
| Numer komponentu | 2 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 51058 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 488 |
| Numer komponentu | 4 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 51171 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 271 |
| Numer komponentu | 4 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 51178 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 319 |
| Numer komponentu | 4 |
0
00
00| Kod towaru | MON 376025SP |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 439 |
| Długość 2 [mm] | 666 |
| Średnica otworu [mm] | 25 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,4 |
| Ograniczenia producenta | MONROE |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK425 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK279 |
| Ciężar [kg] | 2,050 |
| Długość opakowania [cm] | 60 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,2 |
0
0
00| Kod towaru | SAC 315 090 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV30/13X214A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
