0
0
00| Kod towaru | BOS 1987302510 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17181 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
00
00| Kod towaru | OSR 5627 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17182 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | BA15d |
0
0
00| Kod towaru | OSR 5626 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa tylna |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | BA15d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
0
00| Kod towaru | OSR 5627TSP |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
00
0| z przodu i z tyłu | |
| Kod towaru | HEL 8GA 002 071-241 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 071-261 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 071-361 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Żarówka z cokołem | BA15d |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17181 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
00
00| Kod towaru | OSR 5627 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17182 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | BA15d |
0
0
00| Kod towaru | OSR 5626 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa tylna |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | BA15d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
0
00| Kod towaru | OSR 5627TSP |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
00
0| z przodu i z tyłu | |
| Kod towaru | HEL 8GA 002 071-241 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 071-261 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 071-361 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Żarówka z cokołem | BA15d |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0| Kod towaru | FEB 173291 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | żarówka, oświetlenie tablicy rejestracyjnej |
| spełnia wymagania Normy ECE | R37 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
0
00| Kod towaru | PHI 13821 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | PHI 13821B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | PHI 13821HD |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0| Kod towaru | PHI 13821MDCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
