0
0
00| Kod towaru | BOS 1987302284 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17171 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | OSR 5007ULT |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 071-121 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | JPN R5W 12V 5W |
| Producent | JPN |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
00| Kod towaru | PHI 12821 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | OSR 5007 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |

0
0
0| Kod towaru | PHO PTZ30-02B |
| Producent | M TECH |
| Opis |

0
0
0| Kod towaru | PHO R5W 12V 5W |
| Producent | M TECH |
| Opis |
0
0| Kod towaru | NAR 181654100 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,8 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Temperatura koloru [K] | 6000 |
0
000| Kod towaru | NTY EZ-R5WBL |
| Producent | NTY |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12821CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17171 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | OSR 5007ULT |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 071-121 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | JPN R5W 12V 5W |
| Producent | JPN |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
00| Kod towaru | PHI 12821 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | OSR 5007 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |

0
0
0| Kod towaru | PHO PTZ30-02B |
| Producent | M TECH |
| Opis |

0
0
0| Kod towaru | PHO R5W 12V 5W |
| Producent | M TECH |
| Opis |
0
0| Kod towaru | NAR 181654100 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,8 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Temperatura koloru [K] | 6000 |
0
000| Kod towaru | NTY EZ-R5WBL |
| Producent | NTY |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12821CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 071-123 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Ilość | 2 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0| Kod towaru | PHI 12821B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
0| Kod towaru | PHI 12821LLECOCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0| Kod towaru | PHI 12822CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15d |
