00| Kod towaru | BOS 1987301024 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | żarówka, oświetlenie wnętrza |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,2 |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496LLECOCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NACP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
0
00| Kod towaru | OSR 2721-02B1 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, oświetlenie wnętrza |
| Rodzaj lampy | W1,2W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,2 |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
| Ilość | 2 |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 007 997-011 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, oświetlenie tablicy przyrządów |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | Żarówka cokołowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,2 |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Ilość | 10 |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GP 002 095-121 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W1,2W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,2 |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Ilość | 10 |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NAB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0| Kod towaru | PHI 12516B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, oświetlenie wnętrza |
| Rodzaj lampy | W1,2W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,2 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496LLECOCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NACP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
0
00| Kod towaru | OSR 2721-02B1 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, oświetlenie wnętrza |
| Rodzaj lampy | W1,2W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,2 |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
| Ilość | 2 |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 007 997-011 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, oświetlenie tablicy przyrządów |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | Żarówka cokołowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,2 |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Ilość | 10 |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GP 002 095-121 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W1,2W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,2 |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Ilość | 10 |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NAB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0| Kod towaru | PHI 12516B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, oświetlenie wnętrza |
| Rodzaj lampy | W1,2W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,2 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
