00| Kod towaru | BOS 1987301015 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | żarówka, światła STOP |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/4 |
| Rodzaj lampy | P21/4W |
| Żarówka z cokołem | BAZ15d |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GD 002 078-121 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BAY15d |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GD 002 078-123 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BAY15d |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Ilość | 2 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | OSR 7225BL |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, światło STOP / lampa tylna |
| Rodzaj lampy | P21/4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/4 |
| Żarówka z cokołem | BAZ15d |
| Ilość | 2 |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GD 004 772-121 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, światło STOP / lampa tylna |
| Żarówka z cokołem | BAZ15d |
| Rodzaj lampy | P21/4W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/4 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GD 004 772-123 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, światło STOP / lampa tylna |
| Żarówka z cokołem | BAZ15d |
| Rodzaj lampy | P21/4W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/4 |
| Ilość | 2 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | MMA P21 4W 12V |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | żarówka, światła STOP |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj lampy | P21/4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/4 |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12594CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, światło STOP / lampa tylna |
| Rodzaj lampy | P21/4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/4 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BAZ15d |
00| Kod towaru | HP 104 493 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | żarówka, reflektor |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GD 002 078-121 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BAY15d |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GD 002 078-123 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BAY15d |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Ilość | 2 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | OSR 7225BL |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, światło STOP / lampa tylna |
| Rodzaj lampy | P21/4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/4 |
| Żarówka z cokołem | BAZ15d |
| Ilość | 2 |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GD 004 772-121 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, światło STOP / lampa tylna |
| Żarówka z cokołem | BAZ15d |
| Rodzaj lampy | P21/4W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/4 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GD 004 772-123 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, światło STOP / lampa tylna |
| Żarówka z cokołem | BAZ15d |
| Rodzaj lampy | P21/4W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/4 |
| Ilość | 2 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | MMA P21 4W 12V |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | żarówka, światła STOP |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj lampy | P21/4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/4 |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12594CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, światło STOP / lampa tylna |
| Rodzaj lampy | P21/4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/4 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BAZ15d |
00| Kod towaru | HP 104 493 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | żarówka, reflektor |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
