0
0
00| Kod towaru | TED 00224288 |
| Producent | TEDGUM |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Długość 2 [mm] | 28 |
| wymagana liczba | 4 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 36 |
| Długość 1 [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,127 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | TED 00226297 |
| Producent | TEDGUM |
| Opis | zestaw łożysk, wahacz |
| wymagana liczba | 1 |
| Ciężar [kg] | 2,208 |
| Rodzaj wahacza | dla wahacza wzdłużnego |
| Rodzaj wahacza | do wahacza poprzecznego |
| Liczba części [-częściowy] | 14 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0| Oś tylna, góra | |
| Kod towaru | DEC D120452 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | góra |
| Długość 1 [mm] | 288 |
0
00
000| zewnętrzny, Oś tylna, wewnątrz, z lewej, góra, z prawej | |
| Kod towaru | TRW JBU636 |
| Producent | TRW |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 36,2 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,2 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
0
00
000| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa, góra | |
| Kod towaru | TRW JTC1446 |
| Producent | TRW |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Strona zabudowy | góra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez akcesoriów |
| Materiał | blacha stalowa |
0
0
00| Kod towaru | TED 00224288 |
| Producent | TEDGUM |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Długość 2 [mm] | 28 |
| wymagana liczba | 4 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 36 |
| Długość 1 [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,127 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | TED 00226297 |
| Producent | TEDGUM |
| Opis | zestaw łożysk, wahacz |
| wymagana liczba | 1 |
| Ciężar [kg] | 2,208 |
| Rodzaj wahacza | dla wahacza wzdłużnego |
| Rodzaj wahacza | do wahacza poprzecznego |
| Liczba części [-częściowy] | 14 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0| Oś tylna, góra | |
| Kod towaru | DEC D120452 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | góra |
| Długość 1 [mm] | 288 |
0
00
000| zewnętrzny, Oś tylna, wewnątrz, z lewej, góra, z prawej | |
| Kod towaru | TRW JBU636 |
| Producent | TRW |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 36,2 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,2 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
0
00
000| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa, góra | |
| Kod towaru | TRW JTC1446 |
| Producent | TRW |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Strona zabudowy | góra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez akcesoriów |
| Materiał | blacha stalowa |
0
0
00| Kod towaru | MOZ L10538 |
| Producent | MONROE |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Ciężar [kg] | 1,264 |
| wymagana liczba | 2 |
| Długość opakowania [cm] | 34 |
| Szerokość opakowania [cm] | 30 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8 |
0
0
00| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa, góra | |
| Kod towaru | BLP ADM58682 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Drążek / rozpórka | drążek prowadzący |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskami gumowo-metalowymi |
0
00
00| z lewej, góra, z prawej | |
| Kod towaru | DEL TC2000 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Materiał | Stal |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Informacja uzupełniająca | bez przegubu nośnego / prowadzącego |
| Długość [mm] | 338 |
| Szerokość [mm] | 152 |
| Wysokość [mm] | 35 |
0
0
00| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa, góra | |
| Kod towaru | FEB 23047 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Drążek / rozpórka | drążek prowadzący |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskami gumowo-metalowymi |
| uwzględnić informację serwisową | |
0| Kod towaru | GSP S060182 |
| Producent | GSP |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Długość [mm] | 285,7 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
0
0
0| Oś tylna, na dole | |
| Kod towaru | KAM 9050113 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Rodzaj wahacza | Wahacz wzdłużny |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | na dole |
| Długość [mm] | 288 |
| Drążek / rozpórka | drążek prowadzący |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | MMA ARM535 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 339 |
0| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | M-S0741 |
| Producent | MERTZ |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| Drążek / rozpórka | drążek prowadzący |
0
0| Oś tylna, góra | |
| Kod towaru | MC04939 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | drążek / wspornik, zawieszenie koła |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | góra |
| Ciężar [kg] | 1,484 |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Drążek / rozpórka | dla drążka prowadzącego |
| Masa [g] | 1484 |
0
000| Oś tylna, góra | |
| Kod towaru | NTY ZTT-FR-006A |
| Producent | NTY |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | góra |
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | NTY ZTT-MZ-007A |
| Producent | NTY |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,4 |
| Grubość [mm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | MOZ L10538 |
| Producent | MONROE |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Ciężar [kg] | 1,264 |
| wymagana liczba | 2 |
| Długość opakowania [cm] | 34 |
| Szerokość opakowania [cm] | 30 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8 |
0
0
00| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa, góra | |
| Kod towaru | BLP ADM58682 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Drążek / rozpórka | drążek prowadzący |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskami gumowo-metalowymi |
0
00
00| z lewej, góra, z prawej | |
| Kod towaru | DEL TC2000 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Materiał | Stal |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Informacja uzupełniająca | bez przegubu nośnego / prowadzącego |
| Długość [mm] | 338 |
| Szerokość [mm] | 152 |
| Wysokość [mm] | 35 |
0
0
00| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa, góra | |
| Kod towaru | FEB 23047 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Drążek / rozpórka | drążek prowadzący |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskami gumowo-metalowymi |
| uwzględnić informację serwisową | |
0| Kod towaru | GSP S060182 |
| Producent | GSP |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Długość [mm] | 285,7 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
0
0
0| Oś tylna, na dole | |
| Kod towaru | KAM 9050113 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Rodzaj wahacza | Wahacz wzdłużny |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | na dole |
| Długość [mm] | 288 |
| Drążek / rozpórka | drążek prowadzący |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | MMA ARM535 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 339 |
0| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | M-S0741 |
| Producent | MERTZ |
| Opis | wahacz, zawieszenie koła |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| Drążek / rozpórka | drążek prowadzący |
0
0| Oś tylna, góra | |
| Kod towaru | MC04939 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | drążek / wspornik, zawieszenie koła |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | góra |
| Ciężar [kg] | 1,484 |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Drążek / rozpórka | dla drążka prowadzącego |
| Masa [g] | 1484 |
0
000| Oś tylna, góra | |
| Kod towaru | NTY ZTT-FR-006A |
| Producent | NTY |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | góra |
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | NTY ZTT-MZ-007A |
| Producent | NTY |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,4 |
| Grubość [mm] | 35 |
