0
00
00| z prawej | |
| Kod towaru | TYC 20-0055-05-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z silnikiem elektrycznym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
0| z prawej | |
| Kod towaru | ABA 431-1146R-LD-EM |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna) |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Informacja uzupełniająca | z silniczkiem do regulacji wys. położenia reflektorów LWR |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Żarówka z cokołem | P43t |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | żółty |
| Ograniczenia producenta | DEPO |
| sparowany numer artykułu | 431-1146L-LD-EM |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rok modelowy od | 1999 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0| z prawej | |
| Kod towaru | ABA 431-1153R-LD-EM |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna) |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Informacja uzupełniająca | z silniczkiem do regulacji wys. położenia reflektorów LWR |
| Funkcja lampy | ze światłem mijania |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Funkcja lampy | ze światłem drogowym |
| Funkcja lampy | ze światłem pozycyjnym |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Żarówka z cokołem | P43t |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | przezroczysty |
| Ograniczenia producenta | DEPO |
| sparowany numer artykułu | 431-1153L-LD-EM |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0
0
0| z prawej | |
| Kod towaru | HEL 1EF 010 197-021 |
| Producent | HELLA |
| Opis | reflektor |
| Sprawdź numer OE | |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Projekt lampy | Halogen |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Funkcja lampy | ze światłem pozycyjnym |
| Funkcja lampy | ze światłem drogowym |
| Funkcja lampy | ze światłem mijania |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł |
| Informacja uzupełniająca | z silniczkiem do regulacji wys. położenia reflektorów LWR |
| Informacja uzupełniająca | z żarówkami |
| Liczba funkcji świateł | 4 |
| sparowany numer artykułu | 1EF 010 197-011 |
| Wersja na kraj | Europa |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
