0
0| Kod towaru | DAC PK0331 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-101321 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-270256 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
0
00
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | MMA APK0123 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 117 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 122 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0| tylna oś po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030169 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
0
0| Kod towaru | DAC PK0331 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-101321 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-270256 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
0
00
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | MMA APK0123 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 117 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 122 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0| tylna oś po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030169 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
