0
0
00| Kod towaru | FAG 810009610 |
| Producent | FAG |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
0| tylna oś po obydwu stronach, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | MC10121 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
0| tylna oś po obydwu stronach, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | MC10121 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
