0
0
00| Kod towaru | FAG 810000410 |
| Producent | FAG |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | LMI 20383 01 |
| Producent | LEMFORDER |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | 3RG 45104 |
| Producent | 3RG |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Wysokość [mm] | 85 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 004 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 077 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 186 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030004 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030093 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | 3RG 45104 |
| Producent | 3RG |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Wysokość [mm] | 85 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 004 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 077 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 186 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030004 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030093 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
