0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-270256 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 11-270263 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-276500 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 11-276517 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 11-276524 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-276531 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-276562 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Kod towaru | DAC PK0304 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019101 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 132 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 133 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 141 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 392 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030064 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| dla numeru OE | 1 094 749 |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030065 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| dla numeru OE | 31 33 4 035 385 |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030107 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030207 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-270256 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 11-270263 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-276500 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 11-276517 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 11-276524 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-276531 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 11-276562 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0| Kod towaru | DAC PK0304 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019101 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 132 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 133 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 141 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 392 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030064 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| dla numeru OE | 1 094 749 |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030065 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| dla numeru OE | 31 33 4 035 385 |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030107 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030207 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
