0
00
00| Kod towaru | FTR PP836/1 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H111WK |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 173 |
| Średnica wlotu [mm] | 8,0 |
| Średnica wylotu [mm] | 8,0 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0
0
0| Kod towaru | KAM F302401 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| dla numeru OE | 0J1201511A |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
0| Kod towaru | COO FT5380 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Średnica 3 [mm] | 8 |
| Średnica 4 [mm] | 8 |
| Kod towaru | DAC DFF0204 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0| Kod towaru | MMA 71760693 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 8 |
| Gwint zewn. [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
0
0
00| Kod towaru | MAN WK730/3 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 172 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0| Kod towaru | MD 4145 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 1J0201511A |
| Średnica [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 170 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
00| Kod towaru | MD 4145/1 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 0J1201511A |
| Średnica [mm] | 81 |
| Wysokość [mm] | 175 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |

000| Kod towaru | NTY FFF-VW-051 |
| Producent | NTY |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0
0
00| Kod towaru | PUR EP192 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Średnica 3 [mm] | 8 |
| Średnica 4 [mm] | 8 |
0
00
00| Kod towaru | FTR PP836/1 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H111WK |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 173 |
| Średnica wlotu [mm] | 8,0 |
| Średnica wylotu [mm] | 8,0 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0
0
0| Kod towaru | KAM F302401 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| dla numeru OE | 0J1201511A |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
0| Kod towaru | COO FT5380 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Średnica 3 [mm] | 8 |
| Średnica 4 [mm] | 8 |
| Kod towaru | DAC DFF0204 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0| Kod towaru | MMA 71760693 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 8 |
| Gwint zewn. [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
0
0
00| Kod towaru | MAN WK730/3 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 172 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0| Kod towaru | MD 4145 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 1J0201511A |
| Średnica [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 170 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
00| Kod towaru | MD 4145/1 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 0J1201511A |
| Średnica [mm] | 81 |
| Wysokość [mm] | 175 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |

000| Kod towaru | NTY FFF-VW-051 |
| Producent | NTY |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0
0
00| Kod towaru | PUR EP192 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Średnica 3 [mm] | 8 |
| Średnica 4 [mm] | 8 |
0
00
00| Kod towaru | FTR PP836/1 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H111WK |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 173 |
| Średnica wlotu [mm] | 8,0 |
| Średnica wylotu [mm] | 8,0 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0
0
0| Kod towaru | KAM F302401 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| dla numeru OE | 0J1201511A |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
0| Kod towaru | COO FT5380 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Średnica 3 [mm] | 8 |
| Średnica 4 [mm] | 8 |
| Kod towaru | DAC DFF0204 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0| Kod towaru | MMA 71760693 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 8 |
| Gwint zewn. [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
0
0
00| Kod towaru | MAN WK730/3 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 172 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0| Kod towaru | MD 4145 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 1J0201511A |
| Średnica [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 170 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
00| Kod towaru | MD 4145/1 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 0J1201511A |
| Średnica [mm] | 81 |
| Wysokość [mm] | 175 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |

000| Kod towaru | NTY FFF-VW-051 |
| Producent | NTY |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0
0
00| Kod towaru | PUR EP192 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Średnica 3 [mm] | 8 |
| Średnica 4 [mm] | 8 |
