000| Kod towaru | NTY FSF-AU-002 |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
0
0
0| Kod towaru | BLP ADBP210013 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Długość [mm] | 231 |
| Szerokość [mm] | 195 |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
0| Kod towaru | DP1110.14.0009 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Długość [mm] | 231 |
| Wysokość [mm] | 144 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
0
0
00| Kod towaru | ELR 125.370 |
| Producent | ELRING |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał miski olejowej | blacha stalowa |
| Typ skrzyni biegów | ZF6HP19A |
| Numer taryfy materiału | 8409919990 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 100265 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Długość [mm] | 485 |
| Szerokość [mm] | 300 |
| Grubość [mm] | 2,2 |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 100266 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Długość [mm] | 231 |
| Szerokość [mm] | 195 |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
0| Kod towaru | KNE HX164D1 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr automatycznej skrzyni biegów |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 231,5 |
| Szerokość [mm] | 195 |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Wysokość [mm] | 142,0 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 25 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 6HP19 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Liczba otworów | 13 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12,80 |
| Długość opakowania [cm] | 21,0 |
| Wysokość opakowania [cm] | 31,90 |
| Ciężar netto [g] | 380 |
0| Kod towaru | MD KIT21055B |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Typ skrzyni biegów | ZF 6HP19 |
| dla numeru OE | 09L321371A |
0| Kod towaru | MC21065 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Kod towaru | SWA 30100266 |
| Producent | SWAG |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Długość [mm] | 231 |
| Szerokość [mm] | 195 |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
00| Kod towaru | HP 114 888 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Materiał uszczelnienia wargowego | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał korpusu | Aluminium |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
0
0| Kod towaru | VAI 10-2356 |
| Producent | VAICO |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 6HP19 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów |
0
0
0| Kod towaru | ZF 1071.298.027 |
| Producent | ZF |
| Opis | zestaw części, wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów |
| alternatywny zestaw naprawczy | 1071.298.039 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | 1071.298.042 |
| Pojemność [litr] | 7 |
| Jakość | ZF LifeguardFluid 8 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | zawiera kompletny zestaw wymiany oleju |
0
0
0| Kod towaru | ZF 1071.298.039 |
| Producent | ZF |
| Opis | zestaw części, wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów |
| alternatywny zestaw naprawczy | 1071.298.027 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | 1071.298.042 |
| Jakość | ZF LifeguardFluid 8 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | S671.090.312 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez oleju |
000| Kod towaru | NTY FSF-AU-002 |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
0
0
0| Kod towaru | BLP ADBP210013 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Długość [mm] | 231 |
| Szerokość [mm] | 195 |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
0| Kod towaru | DP1110.14.0009 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Długość [mm] | 231 |
| Wysokość [mm] | 144 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
0
0
00| Kod towaru | ELR 125.370 |
| Producent | ELRING |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał miski olejowej | blacha stalowa |
| Typ skrzyni biegów | ZF6HP19A |
| Numer taryfy materiału | 8409919990 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 100265 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Długość [mm] | 485 |
| Szerokość [mm] | 300 |
| Grubość [mm] | 2,2 |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 100266 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Długość [mm] | 231 |
| Szerokość [mm] | 195 |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
0| Kod towaru | KNE HX164D1 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr automatycznej skrzyni biegów |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 231,5 |
| Szerokość [mm] | 195 |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Wysokość [mm] | 142,0 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 25 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 6HP19 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Liczba otworów | 13 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12,80 |
| Długość opakowania [cm] | 21,0 |
| Wysokość opakowania [cm] | 31,90 |
| Ciężar netto [g] | 380 |
0| Kod towaru | MD KIT21055B |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Typ skrzyni biegów | ZF 6HP19 |
| dla numeru OE | 09L321371A |
0| Kod towaru | MC21065 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Kod towaru | SWA 30100266 |
| Producent | SWAG |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Długość [mm] | 231 |
| Szerokość [mm] | 195 |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
00| Kod towaru | HP 114 888 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Materiał uszczelnienia wargowego | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał korpusu | Aluminium |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
0
0| Kod towaru | VAI 10-2356 |
| Producent | VAICO |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 6HP19 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów |
0
0
0| Kod towaru | ZF 1071.298.027 |
| Producent | ZF |
| Opis | zestaw części, wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów |
| alternatywny zestaw naprawczy | 1071.298.039 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | 1071.298.042 |
| Pojemność [litr] | 7 |
| Jakość | ZF LifeguardFluid 8 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | zawiera kompletny zestaw wymiany oleju |
0
0
0| Kod towaru | ZF 1071.298.039 |
| Producent | ZF |
| Opis | zestaw części, wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów |
| alternatywny zestaw naprawczy | 1071.298.027 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | 1071.298.042 |
| Jakość | ZF LifeguardFluid 8 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | S671.090.312 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez oleju |
