000| Kod towaru | NTY FSF-AU-002 |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
0
0
00| Kod towaru | ELR 125.370 |
| Producent | ELRING |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał miski olejowej | blacha stalowa |
| Typ skrzyni biegów | ZF6HP19A |
| Numer taryfy materiału | 8409919990 |
0| Kod towaru | MD KIT21055B |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Typ skrzyni biegów | ZF 6HP19 |
| dla numeru OE | 09L321371A |
0| Kod towaru | MC21065 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Kod towaru | MTG 8020032 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 6HP19 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał | Guma / metal |
| alternatywny zestaw naprawczy | 8020009 |
00| Kod towaru | HP 114 888 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Materiał uszczelnienia wargowego | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał korpusu | Aluminium |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
0
0| Kod towaru | VAI 10-2356 |
| Producent | VAICO |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 6HP19 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów |
000| Kod towaru | NTY FSF-AU-002 |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
0
0
00| Kod towaru | ELR 125.370 |
| Producent | ELRING |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał miski olejowej | blacha stalowa |
| Typ skrzyni biegów | ZF6HP19A |
| Numer taryfy materiału | 8409919990 |
0| Kod towaru | MD KIT21055B |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Typ skrzyni biegów | ZF 6HP19 |
| dla numeru OE | 09L321371A |
0| Kod towaru | MC21065 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Kod towaru | MTG 8020032 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 6HP19 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał | Guma / metal |
| alternatywny zestaw naprawczy | 8020009 |
00| Kod towaru | HP 114 888 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Materiał uszczelnienia wargowego | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał korpusu | Aluminium |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
0
0| Kod towaru | VAI 10-2356 |
| Producent | VAICO |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 6HP19 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów |
