0
0
0| Kod towaru | KAM F601201 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr automatycznej skrzyni biegów |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Typ skrzyni biegów | TF-62SN |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Szerokość [mm] | 137 |
| Wysokość [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Kod towaru | AIC 70677SET |
| Producent | AIC |
| Opis | zestaw części, wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Typ skrzyni biegów | TF-61SN |
| Typ skrzyni biegów | 09K |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Informacja uzupełniająca | Z ilością oleju dla stand. wymiany oleju |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
00| Kod towaru | HEN EG935H D471 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Długość [mm] | 168 |
| Szerokość [mm] | 138 |
| Wysokość [mm] | 29 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Kod towaru | MTG 8020007 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 09K, TF-62SN |
| Ograniczenia producenta | ASIN WARNER |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał | Guma |
| Informacja uzupełniająca | z tuleją dystansową |
000| Kod towaru | NTY FSF-VW-007 |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Szerokość [mm] | 290 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
0
00
0| Kod towaru | PUR TEK008 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Wysokość [mm] | 28,5 |
| Długość [mm] | 167,1 |
| Szerokość [mm] | 137,6 |
0| Kod towaru | SRL S11-6017 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr automatycznej skrzyni biegów |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Typ skrzyni biegów | 6HP28 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
0
0
00| Kod towaru | HP 113 401 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr automatycznej skrzyni biegów |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Rodzaj filtra | Filtr ssący |
| Rodzaj korpusu | obudowa metalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
00| Kod towaru | VAI 10-1868 |
| Producent | VAICO |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Typ skrzyni biegów | 6HP28 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Materiał uszczelnienia wargowego | Guma |
| Informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
| Kod towaru | AIC 70677SET |
| Producent | AIC |
| Opis | zestaw części, wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Typ skrzyni biegów | TF-61SN |
| Typ skrzyni biegów | 09K |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Informacja uzupełniająca | Z ilością oleju dla stand. wymiany oleju |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
00| Kod towaru | HEN EG935H D471 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Długość [mm] | 168 |
| Szerokość [mm] | 138 |
| Wysokość [mm] | 29 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Kod towaru | MTG 8020007 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 09K, TF-62SN |
| Ograniczenia producenta | ASIN WARNER |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał | Guma |
| Informacja uzupełniająca | z tuleją dystansową |
000| Kod towaru | NTY FSF-VW-007 |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Szerokość [mm] | 290 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
0
00
0| Kod towaru | PUR TEK008 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Wysokość [mm] | 28,5 |
| Długość [mm] | 167,1 |
| Szerokość [mm] | 137,6 |
0| Kod towaru | SRL S11-6017 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr automatycznej skrzyni biegów |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Typ skrzyni biegów | 6HP28 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
0
0
00| Kod towaru | HP 113 401 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr automatycznej skrzyni biegów |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Rodzaj filtra | Filtr ssący |
| Rodzaj korpusu | obudowa metalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
00| Kod towaru | VAI 10-1868 |
| Producent | VAICO |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Typ skrzyni biegów | 6HP28 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Materiał uszczelnienia wargowego | Guma |
| Informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
