| Kod towaru | AIC 70677SET |
| Producent | AIC |
| Opis | zestaw części, wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Typ skrzyni biegów | TF-61SN |
| Typ skrzyni biegów | 09K |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Informacja uzupełniająca | Z ilością oleju dla stand. wymiany oleju |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
00| Kod towaru | ELR 901.360 |
| Producent | ELRING |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Materiał | Guma |
| Typ skrzyni biegów | TF-61SN |
| Typ skrzyni biegów | 09K |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Numer taryfy materiału | 8409919990 |
000| Kod towaru | NTY FSF-VW-007 |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Szerokość [mm] | 290 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
0
0
00| Kod towaru | HP 113 392 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
0
0
0| Kod towaru | VAI 10-0757 |
| Producent | VAICO |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Szerokość [mm] | 290 |
| Długość [mm] | 290 |
| Wysokość [mm] | 12 |
| Typ skrzyni biegów | 09K |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Kod towaru | AIC 70677SET |
| Producent | AIC |
| Opis | zestaw części, wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Typ skrzyni biegów | TF-61SN |
| Typ skrzyni biegów | 09K |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Informacja uzupełniająca | Z ilością oleju dla stand. wymiany oleju |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
00| Kod towaru | ELR 901.360 |
| Producent | ELRING |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Materiał | Guma |
| Typ skrzyni biegów | TF-61SN |
| Typ skrzyni biegów | 09K |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Numer taryfy materiału | 8409919990 |
000| Kod towaru | NTY FSF-VW-007 |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Szerokość [mm] | 290 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
0
0
00| Kod towaru | HP 113 392 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
0
0
0| Kod towaru | VAI 10-0757 |
| Producent | VAICO |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Szerokość [mm] | 290 |
| Długość [mm] | 290 |
| Wysokość [mm] | 12 |
| Typ skrzyni biegów | 09K |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
