0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32108 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27147 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC262 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 86,0 |
| Wysokość [mm] | 117,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 71,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,00 |
| Ciężar netto [g] | 384 |
| Długość opakowania [cm] | 9,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 9,00 |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC51 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 93,4 |
| Wysokość [mm] | 147,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 71,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Wysokość opakowania [cm] | 15,00 |
| Ciężar netto [g] | 583 |
| Długość opakowania [cm] | 9,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 9,50 |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC51OF |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 93,4 |
| Wysokość [mm] | 147,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 71,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Wysokość opakowania [cm] | 14,85 |
| Ciężar netto [g] | 550 |
| Długość opakowania [cm] | 9,6 |
| Szerokość opakowania [cm] | 9,60 |
0
0
00| Kod towaru | MAN W940/81 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 9 |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586015 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 141 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 98 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,1 |
| Ciężar [kg] | 0,5 |
0
0
00| Kod towaru | VAL 586043 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 141 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 89 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,5 |
