0| Kod towaru | BOS 0986345004 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
0
0
0| Kod towaru | FAE 10610 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8x28 BSP |
| Ciśnienie [bar] | 0,30 |
000| Kod towaru | VER OS3541 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8x28 BSPT |
| Rodzaj czujnika | typ czujnika zamknięty |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,4 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 10610 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8x28 BSP |
| Ciśnienie [bar] | 0,30 |
000| Kod towaru | VER OS3541 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8x28 BSPT |
| Rodzaj czujnika | typ czujnika zamknięty |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,4 |
00| Kod towaru | ASH 11-04-400 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8-28BSP |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,25 |
0
0
0| Kod towaru | EPS 1.800.014 |
| Producent | EPS |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Ciśnienie [bar] | 0,4 |
| Wymiar gwintu | 1/8 GAS |
| Rozmiar klucza | 24 |
0
00
0| Kod towaru | HEL 6ZF 007 392-001 |
| Producent | HELLA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciśnienie [bar] | 0,4 |
| Funkcja przełączania | Zestyk rozwierny |
| Wymiar gwintu | 1/8 GAS |
| Kolor | czerwony |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Liczba zestyków | 1 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | HEL 6ZL014396011 |
| Producent | HELLA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Liczba zestyków | 1 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
| Kod towaru | MTG 0910010 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Liczba połączeń | 1 |
| Ciśnienie załączania od [bar] | 0,3 |
| ciśnienie załączania do [bar] | 0,5 |
| Wymiar gwintu | 1/8" BSPT |
| Kolor | czarny |
| Kod towaru | MTG 0910011 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Liczba zestyków | 1 |
| Ciśnienie załączania od [bar] | 0,2 |
| ciśnienie załączania do [bar] | 0,4 |
| Wymiar gwintu | 1/8" BSPT |
| Kolor | czarny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez uszczelnień |
| Kod towaru | MTG 0910012 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Liczba zestyków | 1 |
| Ciśnienie załączania od [bar] | 0,15 |
| ciśnienie załączania do [bar] | 0,24 |
| Wymiar gwintu | 1/8" BSPT |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez uszczelnień |
| Kod towaru | MTG 0910061 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Liczba zestyków | 1 |
| Ciśnienie [bar] | 0,35 |
| Wymiar gwintu | 1/8x28 BSP |
| Kolor | czarny |
