0
0
00| Kod towaru | BOS 0986134287 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | zacisk hamulca |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Średnica tłoka [mm] | 57 |
| Szerokość wewnętrzna [mm] | 83 |
| Materiał | Aluminium / żeliwo szare |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk pływający |
| sparowany numer artykułu | 0 986 135 287 |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | AFN D42009C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica [mm] | 57 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1K0615123C |
| Wersja | 17" WHEEL |
0
0| przed osią, Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DRI 3114020 |
| Producent | DRI |
| Opis | zacisk hamulca |
| sparowany numer artykułu | 3214020 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | przed osią |
| Ograniczenia producenta | ATE |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk pływający |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Średnica tłoka [mm] | 57 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 30 |
| Typ tarczy hamulcowej | wentylowany |
| dla średnicy tarczy hamulcowej [mm] | 345 |
| Materiał | Aluminium |
| Ciężar netto [kg] | 5,2 |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KAM JBC0749 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Materiał | Aluminium |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez silnika elektrycznego |
| system hamulcowy | ATE |
| sparowany numer artykułu | JBC0750 |
| Średnica tłoka [mm] | 57 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 104 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 30 |
0
00
000| Kod towaru | LUC BHX591E |
| Producent | TRW |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | ATE |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Typ zacisku hamulca | 2-częściowy zacisk hamulcowy |
| Materiał | Aluminium / żeliwo szare |
| Średnica tłoka [mm] | 60 |
| sparowany numer artykułu | BHX592E |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | ERT 402016 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica [mm] | 57 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1K0615123C |
| Wersja | 17" WHEEL |
0
00
00| Kod towaru | DEL LX0586 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | zestaw akcesoriów, klocki hamulcowe |
000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | NTY HZP-VW-062 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| system hamulcowy | ATE |
| Średnica tłoka [mm] | 57 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 30 |
| sparowany numer artykułu | HZP-VW-061 |
0
0
00| Kod towaru | QB 109-1846 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw akcesoriów, klocki hamulcowe |
0
0
00| Kod towaru | QB 113-1306X |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw tulei prowadzących, zacisk hamulca |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
00| Kod towaru | QB 114-0011 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 57 |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
0| Kod towaru | QB 114-5333 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 57 |
| Liczba na oś | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tłokiem |
0
0
0| Kod towaru | QB 185382K |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 57 |
| Wysokość [mm] | 56 |
| Materiał | Aluminium |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | ERT 402016 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica [mm] | 57 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1K0615123C |
| Wersja | 17" WHEEL |
0
00
00| Kod towaru | DEL LX0586 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | zestaw akcesoriów, klocki hamulcowe |
000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | NTY HZP-VW-062 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| system hamulcowy | ATE |
| Średnica tłoka [mm] | 57 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 30 |
| sparowany numer artykułu | HZP-VW-061 |
0
0
00| Kod towaru | QB 109-1846 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw akcesoriów, klocki hamulcowe |
0
0
00| Kod towaru | QB 113-1306X |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw tulei prowadzących, zacisk hamulca |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
00| Kod towaru | QB 114-0011 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 57 |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
0| Kod towaru | QB 114-5333 |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 57 |
| Liczba na oś | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tłokiem |
0
0
0| Kod towaru | QB 185382K |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| do tłoka o średnicy [mm] | 57 |
| Wysokość [mm] | 56 |
| Materiał | Aluminium |
