0
0
00| Kod towaru | BOS 0986042081 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | alternator |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 80 |
| Rodzaj mocowania | Podwójna dźwignia obrotowa |
| Rodzaj alternatora | nie zawiera pompy próżniowej |
| Odstęp pomiędzy kołem pasowym i alternatorem [mm] | 42,5 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Liczba rowków | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 54,5 |
| Długość [mm] | 170 |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Pasek klinowy / pasek klinowy wielorowkowy |
0
0
00| Kod towaru | ASP A3017 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | alternator |
| Napięcie [V] | 12 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 80 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP A3017R |
| Producent | AS-PL |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | ASP A3023 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | alternator |
| Napięcie [V] | 12 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP A3137 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | alternator |
| Napięcie [V] | 12 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 70 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym |
| dla numeru OE | A11VI91 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0986042091 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | alternator |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Rodzaj mocowania | Podwójna dźwignia obrotowa |
| Rodzaj alternatora | nie zawiera pompy próżniowej |
| Odstęp pomiędzy kołem pasowym i alternatorem [mm] | 42 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Liczba rowków | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 54 |
| Zacisk | B+(M8),D+(M5), W |
| Długość [mm] | 181 |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Pasek klinowy / pasek klinowy wielorowkowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 101502 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | alternator |
| Napięcie [V] | 12 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Ø koła pasowego [mm] | 56 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym |
| Liczba żeber | 6 |
| dla numeru OE | 5705.FX |
0
0
00| Kod towaru | FEB 101510 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | alternator |
| Napięcie [V] | 12 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 70 |
| Ø koła pasowego [mm] | 54 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym |
| Liczba żeber | 6 |
0
0
0| Kod towaru | CRG 112058 |
| Producent | HC-CARGO |
| Opis | alternator |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 70 |
| Liczba rowków | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 54,00 |
| Długość [mm] | 171,50 |
| Odstęp pomiędzy kołem pasowym i alternatorem [mm] | 42,5 |
0
0
0| Kod towaru | CRG 112480 |
| Producent | HC-CARGO |
| Opis | alternator |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Liczba rowków | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 55,00 |
| Długość [mm] | 174,00 |
| Odstęp pomiędzy kołem pasowym i alternatorem [mm] | 42,0 |
0
0
0| Kod towaru | CRG 113603 |
| Producent | HC-CARGO |
| Opis | alternator |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 80 |
| Liczba rowków | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 55,00 |
| Długość [mm] | 172,00 |
| Odstęp pomiędzy kołem pasowym i alternatorem [mm] | 42,0 |
0
0| Kod towaru | LCE LRB00436 |
| Producent | LUCAS |
| Opis | alternator |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 70 |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Napięcie [V] | 14 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Ø koła pasowego [mm] | 55 |
| Liczba żeber | 6 |
| Zacisk | M8 B+ |
| Zacisk | M5 D+ |
| ID wykonania wtyczki | 0230 |
| Średnica otworu 1 [mm] | 10 |
| Ciężar netto [kg] | 4,7 |
0
0| Kod towaru | LCE LRB00437 |
| Producent | LUCAS |
| Opis | alternator |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 80 |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Napięcie [V] | 14 |
| Ø koła pasowego [mm] | 54 |
| Liczba żeber | 6 |
| Zacisk | M8 B+ |
| Zacisk | M5 D+ |
| ID wykonania wtyczki | 0230 |
| Średnica otworu 1 [mm] | 10 |
| Ciężar netto [kg] | 5,1 |
0
0| Kod towaru | LCE LRB00438 |
| Producent | LUCAS |
| Opis | alternator |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 90 |
| Wykonanie sieci pokładowej | dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną |
| Napięcie [V] | 14 |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Ø koła pasowego [mm] | 55 |
| Liczba żeber | 6 |
| Zacisk | M8 B+ |
| Zacisk | M5 D+ |
| ID wykonania wtyczki | 0230 |
| Średnica otworu 1 [mm] | 11 |
| Ciężar netto [kg] | 5,97 |

0
0| Kod towaru | QAP 26192 |
| Producent | QAP |
| Opis |
00| Kod towaru | BOS 1986A00741 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | alternator |
| Napięcie [V] | 14 |
| Prąd ładowania alternatora [A] | 80 |
| Rodzaj mocowania | Podwójna dźwignia obrotowa |
| Rodzaj alternatora | nie zawiera pompy próżniowej |
| Odstęp pomiędzy kołem pasowym i alternatorem [mm] | 42,5 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Koła pasowe | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Liczba rowków | 6 |
| Ø koła pasowego [mm] | 54 |
| Zacisk | B+(M8),D+(M5) |
| Długość [mm] | 175 |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Pasek klinowy / pasek klinowy wielorowkowy |
