0
0
0| Kod towaru | FAE 12240 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8x28 BSP |
| Kolor | czarny |
| Ciśnienie [bar] | 0,30 |
| Kod towaru | MTG 0910010 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Liczba połączeń | 1 |
| Ciśnienie załączania od [bar] | 0,3 |
| ciśnienie załączania do [bar] | 0,5 |
| Wymiar gwintu | 1/8" BSPT |
| Kolor | czarny |
| Kod towaru | MTG 0910011 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Liczba zestyków | 1 |
| Ciśnienie załączania od [bar] | 0,2 |
| ciśnienie załączania do [bar] | 0,4 |
| Wymiar gwintu | 1/8" BSPT |
| Kolor | czarny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez uszczelnień |
| Kod towaru | MTG 0910040 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Ciśnienie [bar] | 0,2 |
| Wymiar gwintu | 1/8x28 BSP |
00| Kod towaru | HP 723 421 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu | 1/8" x 28 BSP |
| Tryb pracy | hydrauliczny |
| Liczba zestyków | 1 |
| Punkty zmienne [bar] | 0,2 |
