| Kod towaru | MTG 0903190 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik, pozycja wałka rozrządu |
| Długość przewodu [mm] | 1030 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall"a |
| Liczba zestyków | 3 |
0
0| Kod towaru | ATA AT10368 |
| Producent | AT AUTOTEILE GERMANY |
| Opis | czujnik, pozycja wałka rozrządu |
| Szerokość [mm] | 92 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Długość [mm] | 49 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| dla numeru OE | 038 906 433 A |
| Napięcie [V] | 12 |
00| Kod towaru | BMI 60442 |
| Producent | BREMI |
| Opis | czujnik, pozycja wałka rozrządu |
| Liczba zestyków | 3 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Kolor obudowy | czarny |
0| Kod towaru | MD 87937 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, pozycja wałka rozrządu |
| Liczba zestyków | 3 |
| dla numeru OE | 038906433A |
00| Kod towaru | HP 115 365 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, pozycja wałka rozrządu |
| Liczba zestyków | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Długość całkowita [mm] | 1025 |
0
0| Kod towaru | VEM V10-72-1362 |
| Producent | VEMO |
| Opis | czujnik, pozycja wałka rozrządu |
0
0| Kod towaru | ATA AT10368 |
| Producent | AT AUTOTEILE GERMANY |
| Opis | czujnik, pozycja wałka rozrządu |
| Szerokość [mm] | 92 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Długość [mm] | 49 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| dla numeru OE | 038 906 433 A |
| Napięcie [V] | 12 |
00| Kod towaru | BMI 60442 |
| Producent | BREMI |
| Opis | czujnik, pozycja wałka rozrządu |
| Liczba zestyków | 3 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Kolor obudowy | czarny |
0| Kod towaru | MD 87937 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, pozycja wałka rozrządu |
| Liczba zestyków | 3 |
| dla numeru OE | 038906433A |
00| Kod towaru | HP 115 365 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, pozycja wałka rozrządu |
| Liczba zestyków | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Długość całkowita [mm] | 1025 |
0
0| Kod towaru | VEM V10-72-1362 |
| Producent | VEMO |
| Opis | czujnik, pozycja wałka rozrządu |
